Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej
Nowe pompy Dambat / IBO

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej

Wentylatory wyciągowe

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 201 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 201 elementów

Nowoczesne wentylatory ścienne i sufitowe do łazienki, kuchni i innych pomieszczeń

Wentylatory wyciągowe to tzw. kratki wentylacyjne wzbogacone o wentylator, są przeznaczone do wysysania powietrza z budynku na zewnątrz. Wentylatory wyciągowe należą do grupy urządzeń mechanicznego systemu wentylacyjnego, które dbają o wymianę powietrza. Dzięki tym urządzeniom pozbędziemy się wilgoci, a także przykrych zapachów z danego pomieszczenia. Jest to istotne nie tylko dla naszego zdrowia, ale także kondycji całego budynku. W ofercie posiadamy wentylatory wyciągowe ścienne i sufitowe o różnych funkcjach oraz sposobach włączania i wyłączania urządzenia.

Wentylatory wyciągowe działają dzięki energii elektrycznej. W zależności od wybranego rodzaju, mogą być zamontowane np. w ścianie lub w suficie, we wlocie kanału wentylacyjnego. Wentylatory wyciągowe są zakończeniem kanału, który widzimy w pomieszczeniu, dlatego ważne jest odpowiednie dobranie produktu, aby dopełniał aranżację pomieszczenia. W naszej ofercie dostępne są wentylatory wyciągowe ścienne i sufitowe w bogatej wersji kolorystycznej i o różnym wykończeniu. Są również dostępne systemy, które dają nam możliwość indywidulanego dopasowania wentylatora do aranżacji pomieszczenia. Takie rozwiązanie zapewnia marka AWENTA w linii SYSTEM+, który umożliwia indywidualny dobór korpusu, ramki oraz panelu frontowego. Przed zakupem wentylatora wyciągowego, warto zwrócić uwagę na średnicę króćca przyłączeniowego.

Wentylatory wyciągowe - zastosowanie

Wentylatory wyciągowe są najczęściej stosowane jako usprawnienie wentylacji w łazienkach i kuchniach, ale nie tylko. Należy pamiętać, że nie należy montować wentylatora wyciągowego w pomieszczeniach gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania zasilane gazem lub innym paliwem (podgrzewacze wody, kotły pobierające powietrze do spalania), kominki otwarte (bez wkładów, kaset) oraz w kuchniach wyposażonych w kuchenkę gazową.

Jak dobrać wentylator wyciągowy?

Zaleca się, aby wydajność wentylatora wyciągowego była trzy krotnie większa niż kabatura łazienki. Wydajność ma wpływ na to jak szybko pozbędziemy się z pomieszczenia wilgoci lub przykrych zapachów.

Hurtownia wentylacyjna swatt.pl zapewnia szeroki wybór nowoczesnych wentylatorów wyciągowych do montażu w ścianie lub w suficie, czołowych producentów. Sprawdź też wiatraki stojąceoczyszczacze powietrzanawilżacze powietrza w atrakcyjnych cenach, zadbaj o wysoką jakość powietrza w swoim domu!