Podkategorie

 • Kotły gazowe

  Kotły gazowe

  W tej kategorii prezentujemy Państwu wszelkie akcesoria, których kocioł gazowy potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Począwszy od drobnych elementów, takich jak adaptery, poprzez termostaty, na kompletnych kotłach kończąc, mogą Państwo wybrać produkty najlepszej jakości w rozsądnej cenie. Kocioł gazowy to nieocenione urządzenie w każdym domu. Jako jednostka centralnego ogrzewania oraz podgrzewacz wody użytkowej musi wyróżniać się niezawodnością oraz wydajnością. Niskie zużycie energii oraz ekologiczny tryb pracy to kolejne zalety naszych produktów. Kotły, które oferujemy są produktami nowoczesnymi, wyposażonymi w programatory pozwalające na dostosowanie pracy urządzenia do naszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Kotły węglowe

  Kotły węglowe

  Kocioł węglowy pozwala na zapewnienie sobie jednego z najtańszych sposobów ogrzewania rozmaitych kompleksów użytkowych, całych budynków, a także domów i mieszkań prywatnych. Nasze produkty charakteryzują się jednak nowoczesnym podejściem do kwestii ogrzewania oraz komfortu użytkowania, dlatego oferujemy taki rozwiązania jak kontrolowanie przepływu powietrza,  ciągu, czy nawet takie udogodnienia jak opuszczane dno, które w szybki i prosty sposób zsypie popiół do pojemnika. Konstrukcje o wydłużonym profilu pozwalają na znacznie dłuższy okres pracy na jednym zasypaniu paliwem stałym. Warto pamiętać o wykorzystywaniu wyłącznie ekologicznych i wartościowych paliw, gdyż nie tylko ma to pozytywny wpływ na środowisko, lecz także na dłuższą żywotność kotła. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

 • Kotły na pellet
 • Kominki

  Kominki

  Oferowane przez nas biokominki to produkty, które znajdą swoje zastosowanie w każdym domu oraz mieszkaniu. Nie wydobywają szkodliwego dymu, czadu i wszystkich szkodliwych efektów spalania, które pojawiają się w przypadku spalania w standardowych kominkach. Ekologiczne biokominki przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości podłączenia do komina. Dzięki nim możliwy jest relaks w każdych warunkach. Oferowane przez nas biokominki możliwe są do zamontowania w ścianie, jako kominek wiszący, czy wewnątrz przygotowanej obudowy. Ponadto w tej ofercie znajdziecie także paliwo do kominków, ozdobne kamienie i wiele innych przydatnych akcesoriów, które niezbędne są do uzupełnień kominkowych. Tym, co wyróżnia je na tle innych kominków, jest ich prosty design i minimalizm.

 • Zasobniki i podgrzewacze
 • Podgrzewacze przepływowe

  Podgrzewacze przepływowe

  Podgrzewacz przepływowy to popularne urządzenie spotykane często w firmach, na zapleczach gastronomicznych i w każdym miejscu, gdzie wymagany jest natychmiastowy dostęp do ciepłej wody. Urządzenia tego typu charakteryzują się niskim poborem energii przy niemal natychmiastowym zagrzaniem wody, co jest niezwykle pomocne i komfortowe w każdych warunkach. Sprawność grzewcza urządzeń tego typu wynosi 98.2%, co oznacza minimalne straty energetyczne. Elektroniczny czujnik zapowietrzenia elementu grzewczego jest świetnym zabezpieczeniem przed uszkodzeniem urządzenia w takich sytuacjach jak na przykład utrata zasilania. Kompaktowe rozmiary i szeroki zakres mocy, przy jednoczesnej bardzo wysokiej wydajności czynią z tego produktu bardzo ekonomiczny i niezawodny wybór.

 • Naczynia przeponowe solarne, c.o. i c.w.u.

  Naczynia przeponowe solarne, c.o. i c.w.u.

  Naczynie przeponowe jest dodatkowym pojemnikiem, który gwarantuje bezpieczeństwo w sytuacji, w której nagle rośnie ciśnienie podczas ogrzewania wody. Jest to zbiornik, który umożliwia rozładowanie tego ciśnienia bez uszczerbku na podstawowym zbiorniku grzewczym. Oferujemy Państwu produkty wykonane z EPDM, czyli materiału charakteryzującego się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia, szczelnością, ozon, a także bardzo szeroką elastycznością temperaturową, zarówno niską, jak i wysoką. Dodatkowo wnętrze zbiornika jest pokryte gumową membraną, co w całości zapobiega rdzewieniu od środka. Dzięki temu osiągamy produkt, który spełnia wszelkie oczekiwania i skutecznie chroni w odpowiednich sytuacjach. Udzielamy dwuletniej gwarancji. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naczyniami przeponowymi, gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Grzejniki
 • Ogrzewanie podłogowe
 • Zawory, ciepłomierze, głowice, odpowietrzniki, reduktory, manometry itp.

  Zawory, ciepłomierze, głowice, odpowietrzniki, reduktory, manometry itp.

  W tej kategorii zebraliśmy wszystkie produkty i akcesoria do grzejników, pieców i innych elementów systemów grzewczych. Znajdziecie u nas zatem zarówno zawory bezpieczeństwa, jak i zawory odpowietrzające, kulkowe i zwrotne. Wszystkie te elementy mają za zadanie usprawniać działanie systemów ogrzewających. Zawory, zwłaszcza zawory odpowietrzające maja chronić instalacje grzewczą przed ryzykiem zapowietrzenia się. Zapowietrzenie prowadzi nie tylko do zmniejszenia efektywności grzania, ale także doprowadzić może do awarii. Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z automatycznych odpowietrzników, które odporne są na zanieczyszczenia i mogą działać przez bardzo długi czas.

 • Asortyment dodatkowy
na stronę
Pokazuje 91 - 180 z 392 elementów
Pokazuje 91 - 180 z 392 elementów

Technika grzewcza

Technika grzewcza to obszerna kategoria prezentująca bardzo rozmaite urządzenia przeznaczone do zapewnienia komfortowych warunków cieplnych w danym pomieszczeniu lub budynku. Znajdziemy tutaj wszelkiego rodzaju kotły – gazowe, węglowe, na pellet, naczynia przeponowe o różnej pojemności kominki, grzejniki, podgrzewacze do wody oraz wszystkie niezbędne akcesoria do montażu lub wymiany określonych części w razie potrzeby. Zapewniamy urządzenia i komponenty wyłącznie najlepszej jakości, oznaczone wszelkimi wymaganiami certyfikatami i spełniającymi konieczne normy. Posiadamy także inhibitory, czyli ciecze przeznaczone do poprawy funkcjonowania układów ogrzewania centralnego. Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami z tej kategorii, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością będziemy w stanie doradzić Państwu i dobrać najbardziej odpowiadający model do panujących w mieszkaniu lub domu warunków.