Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  1 940,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 300 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 1 wężownicą o zwiększonej powierzchni umożliwiającej podłączenie pompy ciepła , w izolacji termicznej gr. 50 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.

  POSIADA ATEST PZH

  1 940,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  2 550,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 400 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 1 wężownicą o zwiększonej powierzchni umożliwiającej podłączenie pompy ciepła , w izolacji termicznej gr. 50 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.

  POSIADA ATEST PZH

  2 550,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  2 985,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 500 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 1 wężownicą o zwiększonej powierzchni umożliwiającej podłączenie pompy ciepła , w izolacji termicznej gr. 50 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.

  POSIADA ATEST PZH

  2 985,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  4 750,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Zestaw pompy ciepła DROPS M4,1 z zasobnikiem 200 l. wyposażonym w dodatkową wężownicę umożliwiająca podłączenia kotła, systemu solarnego lub innego dodatkowego źródła ciepła. Idealne rozwiązanie dla obiektów  jedno rodzinnych.

  4 750,00 zł (brutto)
  Dostępny
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zasobniki

Zasobniki, które znajdują się w naszej ofercie, umożliwiają podłączenie pompy ciepła. W izolacji termicznej o grubości 50 mm, która jest zabezpieczona płaszczem typu sky, zasobniki są pewnym, sprawnym oraz trwałym rozwiązaniem. Sprawdza się przy podgrzewaniu i magazynowaniu wody użytkowej w dowolnych typach obiektu. Przed zdecydowaniem się na montaż pompy ciepła należy wziąć pod uwagę to, że pompy wymagają innego typu zasobników niż tradycyjne kotły. Niewielka temperatura zasilania, a także współpraca z grzałką zasobnika mają duży wpływ na współpracę z instalacjami c.w.u. Zasobnik pionowy gwarantuje największa wydajność cieplną oraz optymalne wykorzystanie zalet pomp i kolektorów słonecznych. Wymienniki zabezpieczane są emalią ceramiczną oraz zestawem anod magnezowych, które umożliwiają długie, bezproblemowe użytkowanie.