Aktualności

Zapraszamy na targi BUDMA 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach i odwiedzin na naszym stoisku, gdzie będą mieli Państwo okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi Doradcami Technicznymi.

Czytaj dalej
Promocja na elektronarzędzia we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej promocji na elektronarzędzia. Promocja dostępna w naszym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu - koniecznie wejdź i poznaj szczegóły...

Czytaj dalej
Spotkajmy się na targach w Poznaniu, Toruniu, Sosnowcu i Krakowie.

Rok 2019 będzie dla nas bardzo intensywny! Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi do...

Czytaj dalej
Sklep stacjonarny z narzędziami we Wrocławiu

Sklep stacjonarny z narzędziami renomowanych marek Black & Decker oraz DeWALT we Wrocławiu już otwarty, serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Zasobniki

Zasobniki, które znajdują się w naszej ofercie, umożliwiają podłączenie pompy ciepła. W izolacji termicznej o grubości 50 mm, która jest zabezpieczona płaszczem typu sky, zasobniki są pewnym, sprawnym oraz trwałym rozwiązaniem. Sprawdza się przy podgrzewaniu i magazynowaniu wody użytkowej w dowolnych typach obiektu. Przed zdecydowaniem się na montaż pompy ciepła należy wziąć pod uwagę to, że pompy wymagają innego typu zasobników niż tradycyjne kotły. Niewielka temperatura zasilania, a także współpraca z grzałką zasobnika mają duży wpływ na współpracę z instalacjami c.w.u. Zasobnik pionowy gwarantuje największa wydajność cieplną oraz optymalne wykorzystanie zalet pomp i kolektorów słonecznych. Wymienniki zabezpieczane są emalią ceramiczną oraz zestawem anod magnezowych, które umożliwiają długie, bezproblemowe użytkowanie.