Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Bardzo dobrze zapakowana i szybko przysłana rura biała 20 mm średnicy
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Zestawy fotowoltaiczne OFF-GRID

Gdzie sprawdzą się instalacje fotowoltaiczne OFF-GRID?

Instalacje fotowoltaiczne off-grid zyskują coraz większą popularność. Jest to spowodowane ciągłym udoskonalaniem rozwiązań i szeregiem zalet, którymi systemy wyspowe się wyróżniają. Tego typu rozwiązania są świetnym sposobem na zasilenie obiektów, które nie mają możliwości podłączenia do sieci energetycznej (np. w terenach górzystych). Instalacje off-grid zapewniają niezależność i niosą ze sobą korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne. Co więcej, jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w tradycyjnych domach, przyłączonych do sieci energetycznych. Obecnie, stan infrastruktury energetycznej w Polsce, pozostawia wiele do życzenia. Wyposażenie budynku mieszkalnego w instalację fotowoltaiczną off-grid z akumulatorami, to gwarancja bezpieczeństwa energetycznego, szczególnie podczas prac konserwacyjnych linii energetycznych lub przerw w dostawie prądu wynikających z czynników pogodowych.

Zestawy OFF GRID

Przy odpowiednio dobranym zestawie fotowoltaicznym off grid, można całkowicie uniezależnić się od lokalnego dostawcy energii elektrycznej i zapomnieć o rachunkach za prąd. Standardowo, w skład zestawu OFF GRID wchodzą panele fotowoltaiczneinwerter - falownik dedykowany do instalacji wyspowych, regulatory ładowania, akumulatory (ilość zależna od mocy instalacji) oraz komponenty niezbędne do podłączenia instalacji, czyli przewód solarny oraz konektory. Zestawy fotowoltaiczne off-grid to gwarancja niezależności, bezpieczeństwa oraz przede wszystkim rentowności inwestycji, która przynosi wymierne korzyści finansowe.