Kategorie

Aktuality

Inwentaryzacja

W dniu 29.10.2021 nie realizujemy odbiorów osobistych

Více
NOWE SERIE Pompy Ciepła LG wersji SPLIT!

NOWE SERIE Pompy Ciepła LG wersji SPLIT!

Více
Zachęcamy do przeczytania nowy

Zapraszamy do przeczytania najnowszych artykułów znajdujących się na naszym blogu SWATT WIEDZY.

Více
Doporučujeme nové koupelnové baterie od DEANTE!

Sanitární armatury Deante, které se podle uvážení uživatele dokonale hodí do každé koupelny nebo kuchyně. Různé možnosti a typy modelů! Výše uvedené produkty jsou k dispozici v...

Více

Hurtownia instalacyjna i hydrauliczna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym i hydraulicznym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna i hydrauliczna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.

SWATT WIEDZY

Seznamte se s naší značkou